Insperia

Loading...

O kancelarii

Mecenas Stanisława Szmaj – Świtała jest obecna na prawniczym rynku od ponad 30 lat. Adwokat Stanisława Szmaj – Świtała ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego w 1975 r.

W tym samym roku rozpoczęła etatową aplikację sądową w okręgu Sądu Okręgowego we Wrocławiu. W 1977 r. złożyła egzamin sędziowski. W 1984 r. uzyskała wpis na listę radców prawnych Okręgowej Komisji Arbitrażowej we Wrocławiu. W 1989 r. ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 1998 r. uzyskała wpis na listę adwokatów Izby Adwokackiej we Wrocławiu.

W 2004 roku uzyskała certyfikat ukończenia Studium Prawa Europejskiego. W 2006 roku uzyskała certyfikat Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka w Warszawie w zakresie znajomości prawa antydyskryminacyjnego. W latach 2007-2008 odbyła szkolenie w ramach projektu realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i Dolnośląską Izbę Gospodarczą. W 2008 roku uzyskała tytuł specjalisty do spraw eksportu oraz certyfikat za znajomości przepisów dotyczących firm na rynkach zagranicznych. W 2011 r. została wpisana do Encyklopedii „Who is who” w Polsce.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu zawodowemu adw. Stanisława Szmaj – Świtała oraz jej współpracownicy oferują Państwu obsługę prawną na najwyższym poziomie.

Ogromną przyjemność czerpiemy z każdego kontaktu z klientami.

Zapraszamy do kancelarii zarówno osoby fizyczne, jak i prawne (firmy).

Adwokat Szmaj-Świtała od lat sprawuje patronat nad aplikantami adwokackimi, ostatnio Dominiką Woś i Tomaszem Świtałą. Solidne przygotowanie przez panią mecenas aplikantów do wykonywania zawodu sprawia, że zdają oni egzaminy końcowe a następnie otwierają własne praktyki.

adw_o

Kontakt

Kancelaria adwokacka czynna jest w godzinach:

PN – 9:00 – 18:00
WT – PT – 9:00 – 17:00

Pozostajemy do Państwa dyspozycji także po godzinie 17.00 oraz w soboty, po wcześniejszym umówieniu spotkania.

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt pod numer telefonu:

(71)783 19 50

adwokat.switala@gmail.com
wizytówka Świtała